Новини

Різдвяна зірка-2019

4 грудня у БМГГ №2 стартував традиційний загальногімназійний проект «Різдвяна зірка-2019», під час якого учні знайомилися із новорічно-різдвяними традиціями. Проведені заходи висвітлювалися на веб-сайті та у групі на Facebook. Завершальним етапом проекту «Різдвяна зірка-2019» стало проведення 27 грудня загальногімназійної конференції, на якій було підведено підсумки цього року, нагороджено переможців конкурсів, олімпіад, турнірів, змагань тощо. А святковий гала-концерт за участю гімназистів підняв настрій у присутніх та налаштував дітей на веселі канікули.

Read more

Study Buddy

18 грудня 2019 року у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 відбувся майстер-класу Study Buddy «Створення інтерактивних вікторин за допомогою онлайн сервісів Plickers, Kahoot». Вчителі кафедри МФІ Іщенко Є.В., Полюга Н.Л., Чорна Л.А., Фурзікова О.М., Гапонюк Л.М. під керівництвом заступника директора з НВР Гензель О.В. ознайомили з досвідом впровадження інформаційно цифрових технологій в освітній процес. Вчителі гімназії отримали можливість познайомитися з унікальними інтернет-сервісами та набором трендових інструментів ІКТ, які допоможуть актуалізувати та візуалізувати найскладніший навчальний матеріал.

Read more

Новорічний челендж

Учні початкової школи долучились до Новорічного челенджу
Read more

Cистема виховання БМГГ №2

Система виховання
Read more

Всеукраїнський тиждень права у гімназії

У Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 13 грудня відбулося засідання правового клубу "LEX" (керівник - Матвіюк О.Д.) у формі інтерактивного семінару «Що спільного у тебе, Елеонори Рузвельт та Мартіна Лютера Кінга» із запрошенням: В.о. начальника служби у справах дітей виконкому Бердичівської міської ради Гайдамаченко А. Б.; Завідувача сектору з профілактики злочинності та запобігання бездоглядності дітей Осіпової В. М.; Головного спеціаліста, юрисконсульта служби у справах дітей виконкому Бердичівської міської ради Орел Л.І.; Начальника відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї, соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради, голови ради гімназії Вальчук Н.С.

Read more

Пожежна безпека

12 грудня 2019 року у Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 було проведено об’єктове тренування «Евакуація учнів у разі надзвичайної ситуації (пожежі)» з метою поліпшення пожежної безпеки в освітньому закладі.

Read more

Методичний діалог

11 грудня Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 було проведено засідання методичного діалогу «Працюємо над проблемою», на яке було запрошено завідувача логопедичним пунктом гімназії Мельник Оксану Леонідівну та дефектолога ЗДО №15 Ковальську Олену Петрівну. Були проаналізовані результати дослідження PISA, розглядалися питання формування читацької грамотності в НУШ та проблеми дислексії та дисграфії.

Read more