Новини

13 медалістів та 15 атестатів з відзнакою: міська гуманітарна гімназія № 2 відсвяткувала випускний

Схвильовані та піднесені, з посмішками на вустах та сльозами на очах – цей день запам‘ятається на усе життя випускникам Бердичівської міської гуманітарної гімназії № 2. Бо він – це одночасно і фініш, і старт для школярів, які подолали дистанцію у 9 та 11 років, здобувши гарний багаж знань, умінь та навичок, навчились дружити, цінувати, любити, розкрили свої здібності і таланти.
Read more

Клас року – 2022

Вітаємо!!! Бажаємо в подальшому ще більше перемог та високих злетів!
Read more

Вагомі здобутки гімназистів 2021-2022 навчального року

Попри постійні суворі виклики, учні змогли відкрити безмежний ресурс творчості та винахідливості і досягти яскравих результатів. Ми пишаємося вашими здобутками!
Read more

7 червня в Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 було проведено патріотичну годину

7 червня в Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 було проведено патріотичну годину з нагоди завершення 2021-2022 навчального року. Нелегким він був для освітян, учнів та усіх українців, проте протягом року гімназисти плідно брали участь у різних конкурсах, турнірах, МАН.
Read more

За рідну українську землю

Глибокий сум, важкий біль у серцях гімназійної родини. За рідну землю, за волю нашого народу українці платять життям кращих своїх синів і доньок. У кожен куточок зболеної України приходять сумні звістки. Бердичівський край знову у сльозах. Прийшла гірка звістка, що наш колишній учень Косюченко Ярослав, молодий, сповнений сил, енергії і планів на щасливе майбутнє життя , героїчно загинув, обороняючи рідну землю. Світлим ангелом він відійшов на небо в оселі Бога.
Read more

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 проводить набір учнів на 2022-2023 навчальний рік

Набираємо: -до 1-х класів: НУШ та класу за Програмою педагогічної технології «Росток»; - до 10-го класу на профільне навчання (іноземна філологія: англійська, польська, іспанська);
Read more

Інформація щодо пробного ЗНО-2022

Шановні учні 11 класів та їх батьки!
Read more

Відновлюється освітній процес

Використанням технологій дистанційного навчання
Read more

Щоденний режим роботи

Щоденний режим роботи БМГГ№ 2 у 2021-2022 навчальному році З 14.03.2022
Read more

План евакуації учнів, вчителів та працівників БМГГ № 2

План евакуації учнів, вчителів та працівників БМГГ № 2 , на території яких відсутні захисні споруди цивільного захисту (далі – ЗС ЦЗ) та найпростіші укриття
Read more