Новини

Уроки звитяги у гімназії

У гімназії 6, 7 травня класними керівниками 1-11 класів проведено «Уроки звитяги», присвячені відомим постатям та героїзму борців за незалежність України у ХХ та ХХІ століттях.
Read more

Великодня акція Привітай воїна у БМГГ 2

З нагоди відзначення Великодня та високої патріотичної свідомості небайдужі учні активно долучилися до благодійної акції «Привітай воїна».  Дитячі вітальні листівки, сувеніри, малюнки, смаколики було відправлено на Схід нашої держави. 
Read more

До уваги учасників освітнього процесу у БМГГ 2!

З метою реагування на порушення прав та свобод дитини та можливості своєчасного особистого звернення дитини про надання допомоги слід звернутися першочергово по допомогу:
Read more

14.04 в БМГГ2 пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.

Учні початкової школи активно обговорювали складові здоров`я ,корисні звички та правильне харчування,змагалися у знанні прислів’їв та приказок про здоров`я . Різноманітні форми проведення дня : виховні години, квести, інтелектуальні ігри,конкурс малюнків у кожному класі,веселі музичні фізкультхвилинки наситили молодших школярів позитивними емоціями , веселим та бадьорим настроєм.
Read more

З 5 КВІТНЯ УЧНІ 1- 4 КЛАСІВ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО ОЧНОГО НАВЧАННЯ, А ШКОЛЯРІ 5 – 11 КЛАСІВ НАДАЛІ ВЧИТИМУТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

У БМГГ № 2 відновлюється очне навчання для початкової школи. Вже з 5 квітня учні 1-4 класів знову сядуть за шкільні парти, а здобувачі освіти 5-11 класів й надалі вчитимуться з використанням технологій дистанційного навчання.
Read more

Щерблюк Анастасія виборола 3-тє місце у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – це змагання, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.
Read more

День українського добровольця у БМГГ 2

З нагоди Дня українського добровольця учні 5-Б  під керівництвом класного керівника Фурзікової О.М. підготували виховну годину в онлайн-форматі.
Read more

Онлайн-зустріч на тему Протидія булінгу та домашньому насильству

Представник Бердичівського  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провів онлайн-зустріч із учнівською спільнотою на тему «Протидія булінгу та домашньому насильству».
Read more

Про проведення онлайн-опитування

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» у березні 2021 року проводить онлайн-опитування серед педагогічних працівників, представників адміністрації ЗЗСО, батьків учнів чи осіб, які їх заміняють. Просимо долучитися до онлайн-опитування за посиланнями:
Read more

Про відновлення освітнього процесу у гімназії

З 09.03.2021 року організовується освітній процес:
Read more