Новини

У БМГГ №2 триває тиждень безпечного Інтернету

У  БМГГ №2 триває тиждень безпечного Інтернету.
Read more

Конкурс малюнків "Безпечний Інтернет"

Вчитель інформатики Н.М.Шевельова організувала конкурс малюнків до Дня безпечного Інтернету у БМГГ №2. Учні 2-4 класів взяли активну участь в оформленні інформаційного стенду.
Read more

В рамках Дня безпечного Інтернету 2021, 9 лютого з учнями 7-Б класу було проведено урок-вікторину "Безпечний Інтернет".

Під час заходу учні активно обговорювали безпечні та небезпечні сторони Інтернету, працювали з "Хмарами слів" та QR-кодами, розгадували ребуси, знайомилися з новими видами Інтернет-загроз, шукали відповіді, працювали з сервісом Kahoot, переглянули та обговорили пізнавальні відео, створені старшокласниками та пройшли тестування "Чи загрожує тобі Інтернет-залежність?!"
Read more

Всесвітній День безпечного Інтернету у БМГГ 2

Протягом дистанційного навчання та до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету учні 6-11 класів гімназій пройшли перший в Україні онлайн-курс про цифрові права для дітей, присвячений формуванню цифрових навичок, критичного мислення, навичок безпечного користування найпопулярнішими соцмережами та Інтернетом, створений за підтримки Європейською Союзу.
Read more

Всесвітній день читання в початковій школі

5 лютого учні початкової школи БМГГ№2 долучилися до святкування Всесвітнього дня читання вголос. У кожному класі були проведені уроки позакласного читання з цікавими конкурсами, квестами, під час яких молодші школярі вправлялися у виразному читанні поетичних та прозових творів. З великою ініціативою долучилися і групи подовженого дня.
Read more

Положення про академічну доброчесність БМГГ 2

Положення про академічну доброчесність Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2
Read more

Вакансії БМГГ 2

Вакантні посади у БМГГ 2
Read more

До уваги батьків!

Повідомлення
Read more

Шановні батьки та учні БМГГ 2

З 11 по 22 січня 2021 року освітній процес для здобувачів освіти 1-11 класів буде організований із використанням технологій дистанційного навчання
Read more

БМГГ 2 оголошує набір дітей до 1-го класу

Оголошуємо набір дітей до 1-го класу.
Read more